Toto je registračný formulár pre deti od 3 rokov v Žiline.

 

Pre deti do 3 rokov už v Žiline kurzy neposkytujeme. Ponúkame len kurzy pre deti do 3 rokov v Belej. Prihlásiť sa pre deti do 3 rokov môžete cez našu stránku na baby plávanie.

www.babyplavanie.sk

Plávame len 3 dni do týždňa - pondelky, štvrtky poobede a nedele doobeda.

Ďalšie kurzy začnú od septembra. Momentálne máme už na september viac záujemcov ako máme voľných miest. Je možné, že sa ešte niečo uvoľní v niektorej vekovej kategórii. S veľkou pravdepodobnosťou budú už prihlášky až na ďalší kurz, v polovici novembra.

 

 


Myslíme si, že je dôležité aby každý rodič mal možnosť vidieť, ako sa pracuje s jeho dieťaťom. U nás môžete sledovať všetky hodiny! V prípade potreby, môžete ísť so svojim dieťaťom ku bazénu a na prvé hodiny aj do bazéna.

Prihláška je záväzná. Vyplnením prihlášky súhlasíte s podmienkami účasti na kurze, preto si ich prosím pozorne prečítajte! Po vyplnení prihlášky Vás prosíme, aby ste čo najskôr navštívili svojho lekára a dali si potvrdiť tlačivo o tom, že dieťatko je zdravé a že môže navštevovať kurz. Neskoré odhlásenie sa z kurzu aj z dôvodu, že Vám lekár neodporučil plávanie sa riadi storno podmienkami uvedenými v Podmienkach účasti na kurze!  stiahnuť tlačivo

* Ako ste sa o nás dozvedeli?:
* Mesiac (najskorší termín začiatku kurzu, ak by ste sa na kurz z kapacitných dôvodov nedostali, presunieme Vás automaticky na ďalší kurz):
* Typ (Vyberte si všetky pre Vás prípustné možnosti účasti na kurze):


Vypĺňajte prosím s diakritikou

* Priezvisko a meno rodiča:
* Priezvisko a meno dietaťa:
* Dátum narodenia dieťaťa:
* Vek dieťaťa v mesiacoch:
* Email:
* Mobil:
* Fakturačné údaje (meno a adresa):
Poznámka (Ak máte špeciálne požiadavky na čas, prípadne chcete byť v kurzy so svojim známym alebo ak už ste absolvovali kurzy v inej plaveckej škole) Nepíšte nám sem prosím otázky, na tie využite email info@plaveckaskolka.sk
* Oboznámil(a) som sa s podmienkami: Prečítať podmienky účasti na kurze
Odoslať